באנוצער אנווייזער

באַניצער מאַנואַל & ינסטרוקטיאָן גיידאַנס

דארף הילף?זייט זיכער צו אָפּלאָדירן די באַניצער מאַניואַלז פֿאַר ענטפֿערס צו דיין פֿראגן!

 

1550nm פונדרויסנדיק מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

באַניצער מאַנואַל_1550נם פונדרויסנדיק מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער.פּדף

 

1550nm אינערלעכער מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

User Manual_1550nm אינערלעכער מאָדולאַטיאָן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער.פּדף

 

1550nm מולטי-פּאָרט הויך מאַכט EYDFA

User Manual_1550nm מולטי-פּאָרט הויך פּאָווע EYDFA.PDF

 

 

 

 

SOFTEL GPON OLT CLI User Manual_V2.0

User Manual_SOFTEL GPON OLT 4,8,16 Ports.PDF

 

 

 

 

SOFTEL XGS-PON OLT CLI אָפּעראַציע מאַנואַל_V1.1

User Manual_SOFTEL XGS-PON OLT 8 Ports.PDF

 

 

 

 

 

גרייט צו אָנהייבן?קאָנטאַקט אונדז הייַנט פֿאַר אַ פריי ציטירן!

איר קענט קאָנטאַקט אונדז גלייַך אָדער לאָזן אַרטיקלען מיט אונדזער סערוויס מאַנשאַפֿט.