עדפאַ

עדפאַ

SA1300C הויך געווינען דרויסנדיק קאַטוו ביי-דירעקטיאָנאַל טרונק אַמפּליפיער

SA1300C הויך געווינען דרויסנדיק קאַטוו ביי-דירעקטיאָנאַל טרונק אַמפּליפיער

לייענען מער
1550nm CWDM עדפאַ 128 פּאָרץ LC/UPC & LC/APC אָפּטיק פיברע אַמפּליפיער עדפאַ

SPA-128-XX 1550nm 128 פּאָרץ WDM אָפּטיק פיברע אַמפּליפיער עדפאַ

לייענען מער
32 פּאָרץ אָפּטיק פיברע אַמפּליפיער 1550nm CWDM EDFA SC קאַנעקטערז

32 פּאָרץ אָפּטיק פיברע אַמפּליפיער 1550nm CWDM עדפאַ

לייענען מער
הויך פּאָווער 1550nm WDM EDFA 32 פּאָרץ פֿאַר GPON / XGSPON נעטוואָרק

הויך פּאָווער 1550nm WDM עדפאַ 32 פּאָרץ סק / אַפּק & סק / אַפּק קאַנעקטערז

לייענען מער
הויך פּאָווער 1550nm WDM EDFA 32 פּאָרץ LC/APC און LC/UPC קאַנעקטערז

הויך מאַכט 1550nm WDM EDFA 32 פּאָרץ לק קאַנעקטערז

לייענען מער
1550nm WDM EDFA 16 פּאָרץ פיברע אַמפּליפיער פֿאַר XPON נעטוואָרק

1550nm WDM EDFA 16 פּאָרץ פיברע אַמפּליפיער

לייענען מער
XGS-PON EDFA 16 פּאָרץ 22dBm CATV 10G 1270/1577nm WDM EDFA אָפּטיש אַמפּליפיער

16 פּאָרץ 22dBm CATV 10G 1270/1577nm WDM EDFA

לייענען מער
1550nm בוסטער דוודם עדפאַ 8 פּאָרץ פיברע אַמפּליפיער פֿאַר וודם נעטוואָרק

1550nm DWDM EDFA 8 פּאָרץ פיברע אַמפּליפיער

לייענען מער
1550nm WDM EDFA 16 פּאָרץ קאַטוו און פּאָן פיברע אָפּטיש אַמפּליפיער מיט ריר פאַרשטעלן

FTTH 1550nm WDM EDFA 16 פּאָרץ ריר פאַרשטעלן

לייענען מער
1550nm הויך פּאָווער אָפּטיש אַמפּליפיער 4 אַוטפּוץ WDM EDFA

1550nm EDFA אָפּטיש אַמפּליפיער 4 אַוטפּוץ מיט WDM

לייענען מער
1550nm אָפּטיש אַמפּליפיער 2 ינפּוץ 4 אַוטפּוץ WDM EDFA

1550nm אָפּטיש אַמפּליפיער 2 ינפּוץ 4 אַוטפּוץ עדפאַ

לייענען מער
הויך פאָרשטעלונג דרויסנדיק אָפּטיש אַמפּליפיער 8 פּאָרץ WDM עדפאַ

1550nm דרויסנדיק אָפּטיש אַמפּליפיער 8 פּאָרץ WDM EDFA

לייענען מער
12ווייַטער >>> בלאַט 1 / 2
פּראָדוקט

רעקאָמענדירן

1U שאַסי פאַבריק FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 פּאָרץ

1U שאַסי פאַבריק FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 פּאָרץ

לייענען מער
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON פּאָרץ EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON פּאָרץ EPON OLT

לייענען מער
FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 פּאָרץ פֿאַר דרייַיק שפּיל

FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 פּאָרץ פֿאַר דרייַיק שפּיל

לייענען מער
2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 פּאָרץ

2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 פּאָרץ

לייענען מער
XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

לייענען מער
XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

לייענען מער
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON פּאָרץ EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON פּאָרץ EPON OLT

לייענען מער
FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON פּאָרץ

FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON פּאָרץ

לייענען מער
הויך פאָרשטעלונג 16 * PON פּאָרץ GPON OLT מיט 4 * 10GE (SFP +)

הויך פאָרשטעלונג 16 * PON פּאָרץ GPON OLT מיט 4 * 10GE (SFP +)

לייענען מער
דרויסנדיק GPON OLT 8 פּאָרץ מיט WDM און EDFA

דרויסנדיק GPON OLT 8 פּאָרץ מיט WDM און EDFA

לייענען מער