אָפּטיש טראַנסמיטער

אָפּטיש טראַנסמיטער

1550nm פונדרויסנדיק מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 2 אַוטפּוץ

1550nm פונדרויסנדיק מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 2 אַוטפּוץ

לייענען מער
1550nm ינערלעך מאַדזשאַליישאַן אָפּטיש טראַנסמיטער מיט AGC / MGC

1550nm ינערלעך מאַדזשאַליישאַן אָפּטיש טראַנסמיטער 10dBm

לייענען מער
1550nm CATV + SAT-IF ינערלעך מאָדולאַטיאָן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

1550nm CATV + SAT-IF ינערלעך מאָדולאַטיאָן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

לייענען מער
1310nm ינערלעך מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 36mW

ST1310-XX 1310nm אינערלעכער מאַדזשאַליישאַן פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 36mW

לייענען מער
1550nm CATV מיני טיפּ פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 10mW

1550nm מיני טיפּ פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 10mW

לייענען מער
1310nm 10mW CATV מיני פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער פֿאַר קליין נעץ

1310nm 10mW CATV מיני פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער 10mW

לייענען מער
1310nm דרויסנדיק קאַטוו רעלע סטאַנציע פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

OR-1310-XX דרויסנדיק קאַטוו 1310nm פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

לייענען מער
1550nm SAT-IF + TERR Multi CWDM פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

1550nm SAT-IF + טער.CWDM פיברע אָפּטיש טראַנסמיטער

לייענען מער
פּראָדוקט

רעקאָמענדירן

1U שאַסי פאַבריק FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 פּאָרץ

1U שאַסי פאַבריק FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 פּאָרץ

לייענען מער
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON פּאָרץ EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON פּאָרץ EPON OLT

לייענען מער
FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 פּאָרץ פֿאַר דרייַיק שפּיל

FTTH 2 * 10GE SFP + Uplink OLT GPON 8 פּאָרץ פֿאַר דרייַיק שפּיל

לייענען מער
2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 פּאָרץ

2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 פּאָרץ

לייענען מער
XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

לייענען מער
XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

XPON דואַל מאָדע ONU 1GE פּאָרט

לייענען מער
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON פּאָרץ EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON פּאָרץ EPON OLT

לייענען מער
FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON פּאָרץ

FTTH Fiber Optical Terminal Mini GPON OLT 4 PON פּאָרץ

לייענען מער
הויך פאָרשטעלונג 16 * PON פּאָרץ GPON OLT מיט 4 * 10GE (SFP +)

הויך פאָרשטעלונג 16 * PON פּאָרץ GPON OLT מיט 4 * 10GE (SFP +)

לייענען מער
דרויסנדיק GPON OLT 8 פּאָרץ מיט WDM און EDFA

דרויסנדיק GPON OLT 8 פּאָרץ מיט WDM און EDFA

לייענען מער