הויך פאָרשטעלונג 16 * PON פּאָרץ GPON OLT מיט 4 * 10GE (SFP +)

מאָדעל נומער:OLT-G16V

סאָרט:סאָפטעל

מאָק: 1

gou עפענען צו קיין בראַנדז פון ONT

gouטרעפן ווערלדווייד באַטייַטיק GPON סטאַנדאַרדס

gouגרינג EMS / וועב / טעלנעט / CLI פאַרוואַלטונג

פּראָדוקט דעטאַל

טעכניש פּאַראַמעטערס

נעץ אַפּפּליקאַטיאָן

פאַרוואַלטונג

אראפקאפיע

01

פּראָדוקט באַשרייַבונג

OLT-G16V סעריע GPON OLT פּראָדוקטן זענען 1U הייך 19 אינטש געשטעל בארג שאַסי.די פֿעיִקייטן פון די OLT זענען קליין, באַקוועם, פלעקסאַבאַל, גרינג צו צעוויקלען, הויך פאָרשטעלונג.עס איז צונעמען צו זיין דיפּלויד אין סאָליד צימער סוויווע.די OLTs קענען זיין געוויינט פֿאַר "טריפּלע-פּלייַ", וופּן, יפּ קאַמעראַ, ענטערפּרייז לאַן און יקט אַפּלאַקיישאַנז.

פּראָדוקט באַניצער צובינד ונלינק צובינד
OLT-G4V 4PON פּאָרט 4*GE+2*GE(SFP)/10GE(SFP+)
OLT-G8V 8PON פּאָרט 8*GE+6*GE(SFP)+2*10GE(SFP+)
OLT-G16V 16PON פּאָרט 8*GE+4*GE(SFP)/10GE(SFP+)

איינריכטונגען
גענוג ינוואַנטאָרי און שנעל עקספּרעס.
טרעפן ITU-T G984/6.988 סטאַנדאַרדס.
טרעפן ווערלדווייד באַטייַטיק GPON סטאַנדאַרדס.
גרינג EMS / וועב / טעלנעט / CLI פאַרוואַלטונג.
CLI באַפֿעלן נוסח ענלעך צו מיינסטרים מאַניאַפאַקטשערערז.
עפענען צו קיין בראַנדז פון ONT.
1RU הייך סאָליד פּלאַן אַדאַפּט מיינסטרים שפּאָן סכעמע.

געפירט ינדיקאַטאָר

געפֿירט ON בלינק OFF
PWR דער מיטל איז פּאַוערדup דער מיטל איז פּאַוערדאַראָפּ
SYS מיטל איז סטאַרטינג דער מיטל איז נאָרמאַל די מיטל איז אַבנאָרמאַל
PON1 ~ PON16 ONT איז רעגיסטרירט צו די PON סיסטעם ONT איז רעדזשיסטערינג צו די PON סיסטעם ONT איז נישט רעגיסטרירט צו די PON סיסטעם אָדער ONT טאָן ניט פאַרבינדן צו OLT
SFP / SFP + דער מיטל איז קאָננעקטעד צו די פּאָרט די מיטל איז אָנגאָינג דאַטן טראַנסמיסיע דער מיטל איז נישט קאָננעקטעד צו די פּאָרט
עטהערנעט (גרין-- ACT) פּאָרט איז שיקט אָדער / און ריסיווינג דאַטן
עטהערנעט (געל-- לינק) דער מיטל איז קאָננעקטעד צו די פּאָרט דער מיטל איז נישט קאָננעקטעד צו די פּאָרט
PWR1/PWR2(G0) מאַכט מאָדולע אָנלייןאון אַרבעט נאָרמאַל. פּאָווער מאָדולע אָפפלינע אָדערנישט אַרבעטן

ווייכווארג פאַנגקשאַנז

פאַרוואַלטונג מאָדע
SNMP, Telnet, CLI, וועב

פאַרוואַלטונג פֿונקציע
פאָכער גרופע קאָנטראָל.
פּאָרט סטאַטוס מאָניטאָרינג און קאַנפיגיעריישאַן פאַרוואַלטונג.
אָנליין ONT קאַנפיגיעריישאַן און פאַרוואַלטונג.
באַניצער פאַרוואַלטונג.
שרעק פאַרוואַלטונג.

שיכטע 2 סוויטש
16K מעק אַדרעס.
שטיצן 4096 וולאַנז.
שטיצן פּאָרט וולאַן און פּראָטאָקאָל וולאַן.
שטיצן וולאַן קוויטל / ונ-קוויטל, וולאַן טראַנספּעראַנט טראַנסמיסיע.
שטיצן וולאַן איבערזעצונג און QinQ.
שטיצן שטורעם קאָנטראָל באזירט אויף פּאָרט.
שטיצן פּאָרט אפגעזונדערטקייט.
שטיצן פּאָרט קורס באַגרענעצונג.
שטיצן 802.1 ד און 802.1 וו.
שטיצן סטאַטיק LACP.
QoS באזירט אויף פּאָרט, VID, TOS און MAC אַדרעס.
אַקסעס קאָנטראָל רשימה.
IEEE802.x לויפן קאָנטראָל.
פּאָרט פעסטקייַט סטאַטיסטיק און מאָניטאָרינג.

מולטיקאַסט
IGMP סנאָפּינג.
256 IP מולטיקאַסט גרופּעס.

DHCP
DHCP סערווירער.
DHCP ריליי;DHCP סנאָפּינג.

GPON פֿונקציע
Tcont DBA.
געמפּאָרט פאַרקער.
אין העסקעם מיט ITUT984.x נאָרמאַל.
טראַנסמיסיע דיסטאַנסע פון ​​אַרויף צו 20 קילאמעטער.
שטיצן דאַטן ענקריפּשאַן, מולטי-קאַסטן, פּאָרט וולאַן, צעשיידונג, RSTP, עטק.
שטיצן ONT אַוטאָ ופדעקונג / לינק דיטעקשאַן / ווייַט אַפּגרייד פון ווייכווארג.
שטיצן וולאַן אָפּטייל און באַניצער צעשיידונג צו ויסמיידן די בראָדקאַסט שטורעם.
שטיצן מאַכט-אַוועק שרעק פונקציע, גרינג צו פֿאַרבינדונג פּראָבלעםדיטעקשאַן.
שטיצן בראָדקאַסטינג שטורעם קעגנשטעל פונקציע.
שטיצן פּאָרט אפגעזונדערטקייט צווישן פאַרשידענע פּאָרץ.
שטיצן ACL און SNMP צו קאַנפיגיער דאַטן פּאַקאַט פילטער פלעקסאַבאַל.
ספּעשאַלייזד פּלאַן פֿאַר פאַרהיטונג פון סיסטעם ברייקדאַון צו האַלטן אַ סטאַביל סיסטעם.
שטיצן RSTP, IGMP Proxy.

שיכטע 3 רוט
ARP פראקסי.
 סטאַטיק מאַרשרוט.
1024 ייַזנוואַרג האָסט ראָוטעס.
512 ייַזנוואַרג סובנעט רוץ.

EMS פֿעיִקייטן
שטיצן C/S & B/S אַרקאַטעקטשער.
שטיצן אַוטאָ טאָפּאָלאָגי אָדער מאַניואַלי מאָדיפיצירן.
לייג טראַפּ סערווירער צו דעטעקט ONT אויטאָמאַטיש.
EMS קענען אויטאָמאַטיש לייגן און קאַנפיגיער ONT.
לייג ONT שטעלע אינפֿאָרמאַציע.

ליסענסע מאַנאַגעמענט ONT שיעור באַגרענעצן די נומער פון ONT רעגיסטראַציע, 64-1024, שריט 64. ווען די נומער פון ONT דערגרייכן די מאַקסימום נומער דערלויבן, לייגן נייַ ONT צו סיסטעם וועט זיין אפגעזאגט.
צייט שיעור לימיט סיסטעם געוויינט צייט, 31 טעג.ויסריכט פּראָצעס דערלויבעניש, נאָך 31 טעג פון פליסנדיק צייט, אַלע ONTs ווערן באַשטימט אָפפלינע.
PON MAC טיש א MAC טיש פון PON, אַרייַנגערעכנט MAC אַדרעס, וולאַן שייַן, PON שייַן, ONT שייַן, געמפּאָרט שייַן פֿאַר גרינגער באַדינונגס קאָנטראָלירונג, טראָובלעשאָאָטינג.
ONU פאַרוואַלטונג פּראָפיל אַרייַנגערעכנט ONT, DBA, TRAFFIC, LINE, SERVICE,שרעק, פּריוואַט פּראָופיילז.כל ONT פֿעיִקייטן קענען זיין קאַנפיגיערד דורך פּראָופיילז.
אַוטאָ לערנען ONT אויטאָמאַטיש אַנטדעקן, רעגיסטרירן, אָנליין.
אַוטאָ קאַנפיגיער אַלע פֿעיִקייטן קענען זיין אויטאָמאַטיש קאַנפיגיערד דורך פּראָופיילז ווען ONT אַוטאָ אָנליין - צאַפּן און שפּיל.
אַוטאָ אַפּגרייד די ONT פירמוואַרע קענען זיין אויטאָמאַטיש אַפּגריידיד.אראפקאפיע ONT פירמוואַרע צו OLT פֿון וועב/טפטפּ/פטפּ.
רימאָוט קאַנפיגיעריישאַן די שטאַרק פּריוואַט OMCI פּראָטאָקאָל גיט ווייַט HGU קאַנפיגיעריישאַן אַרייַנגערעכנט WAN, WiFi, POTS, עטק.
נומער OLT-G16V
שאַסי געשטעל 1U 19 אינטש נאָרמאַל קעסטל
1G/10Gופּלינק פּאָרט QTY 12
קופּער 10/100/1000 םאַוטאָ-פאַרהאַנדלונג 8
SFP 1GE 4
SFP+ 10GE
GPON פּאָרט QTY 16
גשמיות צובינד SFP שפּעלטל
קאַנעקטער טיפּ קלאַס C +
מאַקסימום ספּליטינג פאַרהעלטעניש 1:128
פאַרוואַלטונגפּאָרץ 1 * 10/100 BASE-T אָוט-באַנד פּאָרט, 1 * קאַנסאָול פּאָרט
PON פּאָרט ספּעסיפיקאַטיאָן (קל אַס C + מאָדולע) טראַנסמיסיע דיסטאַנסע 20 קילאמעטער
GPON פּאָרט ספּיד אַפּסטרים 1.244G;דאַונסטרים 2.488G.
ווייוולענגט TX 1490nm, RX 1310nm
קאַנעקטער SC/UPC
פיברע טיפּ 9/125μם סמף
טקס מאַכט +3~+7דבם
Rx סענסיטיוויטי -30דבם
זעטיקונג אָפּטישקראַפט -12דבם
ויסמעסטונג (ל * וו * ה) (מם) 442*320*43.6
וואָג 4.5 קג
אַק מאַכט צושטעלן AC: 100 ~ 240 וו, 47/63 הז
דק מאַכט צושטעלן (דק: -48 וו)
טאָפּל פּאָווער מאָדולע הייס באַקקופּ
מאַכט קאַנסאַמשאַן 85W
 אַפּערייטינג סוויווע ארבעטןטעמפּעראַטור 0 ~ + 50℃
סטאָרידזשטעמפּעראַטור -40 ~ + 85 ℃
רעלאטיווע נאסקייט 5 ~ 90% (ניט-קאַנדישאַנינג)

OLT-E8V-06

OLT-E8V-05

002

003

OLT-G16V דאַטן בלאַט ען

21312321